top of page

náš příběh

příběh od našeho vzniku až k MIBIO

2010

Jak jsme začínali

 

Naš příběh rodinné firmy se začíná psát v roce 2010. Ladislav Huda, profesionální masér a lektor a nyní současný manager vývoje a výroby, nebyl spokojený s nabídkou běžných masážních olejů se kterými jako masér přicházel denně do styku. Se svou manželkou Lenkou, současnou jednatelkou a ředitelkou obchodu, se nakonec rozhodli, že si budou vyrábět vlastní tělové oleje, které nedráždí, jsou citlivé pro práci masérů a pro klienty s účinky a vůněmi přírodních esencí. 

2012

První značka

Vznikla tak společnost NATUREVITAL a její první značka DERMAPRO, určená především profesionálům, která si během relativně krátké doby získala oblibu mezi velkými lázeňskými provozy a masérskými akademiemi. Postupně jsme portfolio značky pro profesionály rozšířili na přírodní produkty s anti-age péči, peelingové sole, tělová másla, mlhy, micelární vody a další. 

Vše vznikalo ve spolupráci s druhým jednatelem a produktovým manažerem, synem Lenky Hudové, Honzou Hrkalem. Ten dává našim značkám tvář, propojuje je ve funkční celek a vymýšlí kudy se posuneme dál. Jeden z posunů přišel o cca 6 let později.

Chtěli jsme ale naše produkty nabídnout i zákazníkům, kteří chtějí šetrnost a ověřenou kvalitu značky DERMAPRO, ale v podobě a provedení pro běžné používání a rozmazlování, Tak se začala rodit myšlenka na novou značku...

2020

Prémiové lubrikanty

Ještě před značkou MIBIO vzniká naše další značka, a to přírodní lubrikanty NATULI.
U této kosmetické řady, kterou má na starosti převážně Honza, nejmladší jednatel, byl popud 
podobný jako u vzniku masážních olejů - na trhu není nabídka lubrikantů s přírodním a bohatým složením účinných složek v designu, za který se lidé nemusejí stydět, když ho nechají na nočním stolku. Nyní NATULI spolupracuje například s magazínem PLAYBOY, naleznete jí pouze v prémiových eshopech s kosmetikou, erotickým zbožím a ve vybraných sítích lékáren.

2023

MIBIO přichází

A konečně. Náš nejmladší přírůstek do rodiny - zážitková kosmetika MIBIO. Značka, která nabízí to nejlepší, co jsme kdy vyvinuli, se rodila dlouho. Opřeli jsme do ní veškeré naše zkušenosti získané v náročných provozech, ověřené kompozice přírodní kosmetiky a nejúčinnější a nejmodernější suroviny. Voníme a obohacujeme pouze nejvzácnějšími esencemi a to vše spojené s ruční výrobou tam, kde to přinese ten nejlepší výsledek. 

Naší kosmetiku si tak nyní mohou dopřát všichni, kdo hledají kvalitu, 100% přírodní a šetrné složení, prémiové balení a dech beroucí přirozené vůně.

Nabízet pouze přírodní, citlivé a přírodu nezatěžující produkty, které sami rádi používáme. To je to co nás baví a naplňuje.

bottom of page